Menu

Kompletną klapą okazały się weekendowe mecze dla lubuskich szczypiornistów grających w II lidze. Ani walczącej o utrzymanie TRÓJCE Nowa Sól, ani drużynie TS Zew Świebodzin nie udało się z wyjazdowych spotkań przywieźć choćby punktu.

Ekipa ze Świebodzina wiedziała, że mecz nie będzie należeć do łatwych bo zespół z Kątów Wrocławskich spisuje do tej pory znakomicie ale jeśli lubuszanie liczą w tym sezonie na wysokie miejsce na koniec sezonu to takie mecze również trzeba wygrywać. Mecz był bardzo wyrównany i walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Jeszcze w 55 minucie na tablicy wyników był remis. Końcówkę lepiej rozegrali jednak gospodarze i to oni dopisali kolejne oczka do swojego konta. Szkoda!

UKS Trójka Nowa Sól również miała szansę na punkty. Patrząc na tabelę powinien to być wyrównany pojedynek. Może drużynie z Legnicy miało grać się łatwiej ze względu na własną halę i publiczność jednak tak jak w przypadku meczu świebodzinian liczyliśmy na dobry występ nowosolan. Niestety, goście mimo jak zawsze ambitnej postawy nie byli w stanie przeciwstawić się dosyć dobrze dysponowanej drużynie z Legnicy. Już do przerwy goście mieli 4 bramki straty, a na koniec meczu przewaga gospodarzy wzrosła do 8 oczek. Zwyczajnie wygrał zespół lepszy. Liczymy na dobry występ Trójki w następnej kolejce.

PARTNERZY

     
   

PROJEKT ZPRP - OSPR

PROJEKT - SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Szczypiorniak na Orlikach