Menu

16 lutego 2019 to zdecydowanie dobry dzień dla lubuskich piłkarzy ręcznych grających w II lidze. Obie ekipy wygrały swoje mecze!

Po nieudanej 17 kolejce UKS Trójka i TS Zew wróciły do własnych hal ... i to od razu było widać.

TS Zew grał z rywalem jeszcze trudniejszym niż przed tygodniem. Do Świebodzina przyjechała bowiem Żagiew Dzierżoniów, rywal bardzo niewygodny, grający agresywnie. Mecze Zewu i Żagwi zawsze przynosiły mnóstwo emocji i nie inaczej było tym razem. Przez cały mecz wynik oscylował blisko remisu lecz w przeciwieństwie do zeszłego tygodnia gracze ze Świebodzina zdecydowanie lepiej rozegrali końcówkę meczu i ostatecznie wygrali 24:23!

UKS Trójka podejmował Spartę Oborniki Wielkopolskie. Mimo, że goście byli wyżej w tabeli na boisku wcale nie było tego widać. Niesieni dopingiem gospodarze rozegrali bardzo dobre zawody. Od samego początku nowosolanie narzucili wysokie tempo i ich przewaga stale rosła. Do przerwy 15:8! Dobrą postawę oglądaliśmy również po przerwie. W 49 minucie było 25:16 i już tylko jakiś kataklizm mógł zmienić zwycięzcę tego meczu. Do tego jednak nie doszło. Goście próbowali gonić, gospodarze trochę odpuścili ale ostatecznie wygrana 28:24 nie byłą zagrożona. Oby tak dalej!

PARTNERZY

     
   

PROJEKT ZPRP - OSPR

PROJEKT - SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Szczypiorniak na Orlikach