Menu

20 czerwca w niedzielę LZPR rozpoczyna realizację projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ. Turniej odbywa się dzięki uzyskanym środkom ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

 

Uczestnikami turniejów śą chłopcy i dziewczęta klas 1-3. Zadanie ma na celu integrować środowiska obszary wiejskie z miejskimi.

W ramach projetu zostaną zoorganizowane 4 turnieje dla dziewcząt i chłopców. Turnieje odbędą się w:

1. Kowalowie, hala ZS w Kowalowie, ul. Rzepińska 10, (dziewczęta)

2. Trzcielu, hala ZE w Trzcielu, ul. Kosciuszki 21, (dziewczęta)

3. Nowogrodzie Bobrzańskim, hala SP-2 w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Kościuszki 41, (chłopcy)

4. Zielonej Górze, hal VI LO w Zielonej Górze, ul. Cyryla i Metodego 9, (chłopcy)

W każdym turnieju weźnie udział 6 zespołów, składających się z 10 zespołów. W całym cyklu turniejów weźnie udział około 240 dzieci reprezentujących Szkoły Podstawowe i Kluby z Polski.

Każdy młody zawodnik otrzyma okolicznościową koszulkę oraz medal, a po meczach dzieci i opiekunowie zostaną poczęstowani obiadem.

Środki finansowe LZPR otrzymał w ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" realizowanego w ramach zadania "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej"

Zapraszamy do zgłaszania się zainteresowanych się zainteresowanych klubów i szkół. Tutaj FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wypełniony formularz proszę o przesłanie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Logo MKDNiS kolorowe    r 665600 n 2423685dayu

AKTUALNOSCI

Tu gramy w ręczną - Turniej w Kowalowie

Lubuski Związek Piłki Ręcznej zaprasza na Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt dla klas I - IV w Kowalowie. Turniej odbędzie się  w ramach realizacji projektu  ze środków Ministerstwa Sportu i Turysty...

Tu gramy w ręczną - III edycja

18 czerwca 2022r. wsobotę LZPR rozpoczyna realizację III edycji projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ.

Trofeum MŚ 2023 już w Polsce.

Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun i Zastępca Dyrektora Departamentu Sportu Województwa Śląskiego Dawid Kamiński odsłonili trofeum dla mistrza świata w piłce ręcznej.

Turniej o Puchar Prezesa MUKS LIDER Świebodzin

 8 maja w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie odbył się Turniej o Puchar Prezesa MUKS LIDER Świebodzin.

Ruszyła sprzedaż biletów ma MŚ w piłce ręcznej mężczyzn

18 marca ruszyła sprzedaż biletów na 28 Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Zapisz się na Ticket Alarm.

Turniej w Nowej Soli

13 marca nowosolska hala MOSiR-u gościła zawodników na I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej UKS "TRÓJKA" o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej  Soli dla Chłopców rocznik 2...

Starsze artykuły

STARSZE ARTYKULY: AKTUALNOSCI

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn, które w styczniu 2023 roku odbędą się w Polsce i Szwecji to kluczowy i najważniejszy turniej w historii polskiej piłki ręcznej. 18 marca 2022 roku ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata 2023. Już teraz można zapisać się do TicketAlarmu

Mistrzostwa Świata Polska Szwecja 2023

PARTNERZY

     MSiT kolorowe 2021 kwadrat
 

 

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach