Lubuskie rozgrywki obfitować będą w mecze młodzieżowców. Poniżej przedstawiamy zestawienie rozgrywek młodych szczypiornistów na nadchodzący sezon 2018/2019.
- ROZGRYWKI I ZESPOŁY
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA CHŁOPCÓW GR. A
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA DZIEWCZĄT
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIOREK
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIORÓW
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA MŁODZICZEK
- TERMINARZ - LUBUSKA LIGA MŁODZIKÓW
ROZGRYWKI I ZESPOŁY
Lubuska Liga Chłopców gr. A
- UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
- UKS Spartakus Zielona Góra
- UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
- UKS TRÓJKA Nowa Sól
- TS Zew Świebodzin
- UKS CZARNI ŻAGAŃ
Lubuska Liga Dziewcząt
- UKS Siódemka Świebodzin
- SS Zjednoczeni Lubrza
- UKS Zorza Iskra Kowaló
- UKS Spartakus Zielona Góra
- UKS Czarni Żagań
Lubuska Liga Juniorek
- UKS Szczypiorniak Zielona Góra
- UKS Zorza Kowalów
- UKS Czarni Żagań
Lubuska Liga Juniorek Młodszych
- MKS Sokół Żary
- UKS Zorza - Iskra Kowalów
- GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin
- UKS Czarni Żagań
- MUKS LIDER ŚWIEBODZIN
Lubuska Liga Juniorów
- UKS Szczypiorniak Zielona Góra
- UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
- KS Stal Gorzów
- UKS Bachus Zielona Góra
- TS Zew Świebodzin
Lubuska Liga Juniorów Młodszych
- TS ZEW I Świebodzin
- UKS Szczypiorniak Zielona Góra
- UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp.
- TS ZEW II Świebodzin
- UKS Bachus Zielona Góra
Lubuska Liga Młodziczek
- UKS Zorza Iskra Kowalów
- GMTS
- UKS Jedynka Słubice
- UKS Czarni Żagań
- UKS Spartakus Zielona Góra
- MUKS Lider Świebodzin
Lubuska Liga Młodzików
- UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
- UKS Szczypiorniak Zielona Góra
- UKS Spartakus Zielona Góra
- UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
- TS ZEW I Świebodzin
- UKS Bachus Zielona Góra
- TS ZEW II Świebodzin
- UKS Czarni Żagań
- UKS TRÓJKA Nowa Sól
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA CHŁOPCÓW GR. A
Kolejka 1 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
Kolejka 1 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 1 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 2 | 2018-12-02 00:00 | Niedziela | UKS CZARNI ŻAGAŃ | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 2 | 2018-12-02 00:00 | Niedziela | TS Zew Świebodzin | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. |
Kolejka 2 | 2018-12-02 00:00 | Niedziela | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 3 | 2018-12-16 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
Kolejka 3 | 2018-12-16 00:00 | Niedziela | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 3 | 2018-12-16 00:00 | Niedziela | UKS TRÓJKA Nowa Sól | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | UKS CZARNI ŻAGAŃ | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. |
Kolejka 5 | 2019-02-17 00:00 | Niedziela | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
Kolejka 5 | 2019-02-17 00:00 | Niedziela | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 5 | 2019-02-17 00:00 | Niedziela | TS Zew Świebodzin | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 6 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | UKS CZARNI ŻAGAŃ | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 6 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | TS Zew Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 6 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. |
Kolejka 7 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
Kolejka 7 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 7 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 8 | 2019-03-31 00:00 | Niedziela | UKS CZARNI ŻAGAŃ | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 8 | 2019-03-31 00:00 | Niedziela | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. |
Kolejka 8 | 2019-03-31 00:00 | Niedziela | TS Zew Świebodzin | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 9 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | TS Zew Świebodzin | UKS CZARNI ŻAGAŃ |
Kolejka 9 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 9 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 10 | 2019-04-14 00:00 | Niedziela | UKS CZARNI ŻAGAŃ | UKS MIŚ GORZÓW WLKP. |
Kolejka 10 | 2019-04-14 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 10 | 2019-04-14 00:00 | Niedziela | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | TS Zew Świebodzin |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA DZIEWCZĄT
Kolejka 1 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 1 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 2 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Siódemka Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 2 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 3 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 3 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | SS Zjednoczeni Lubrza |
Kolejka 4 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 4 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 5 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 5 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 6 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 6 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Siódemka Świebodzin | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 7 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 7 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | SS Zjednoczeni Lubrza |
Kolejka 8 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | UKS Zorza Iskra Kowalów | SS Zjednoczeni Lubrza |
Kolejka 8 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 9 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 9 | 2019-03-09 00:00 | Sobota | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 10 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 10 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 11 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS Siódemka Świebodzin | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 11 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | SS Zjednoczeni Lubrza |
Kolejka 12 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 12 | 2019-04-07 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 13 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 13 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | UKS Siódemka Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 14 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 14 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | SS Zjednoczeni Lubrza | UKS Siódemka Świebodzin |
Kolejka 15 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | UKS Siódemka Świebodzin | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 15 | 2019-04-13 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | SS Zjednoczeni Lubrza |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIOREK
Kolejka 1 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS Zorza Kowalów | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 2 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 3 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Zorza Kowalów |
Kolejka 4 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 5 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Zorza Kowalów |
Kolejka 6 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS Zorza Kowalów | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 7 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 8 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Zorza Kowalów |
Kolejka 9 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Zorza Kowalów | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIOREK MŁODSZYCH
Kolejka 1 | MKS Sokół Żary | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 1 | 2018-10-24 00:00 | Środa | UKS Zorza - Iskra Kowalów | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN |
Kolejka 1 | 2018-10-24 00:00 | Środa | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 2 | Zespół nr 6 | UKS Czarni Żagań | ||
Kolejka 2 | 2018-11-14 00:00 | Środa | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin |
Kolejka 2 | 2018-11-14 00:00 | Środa | MKS Sokół Żary | UKS Zorza - Iskra Kowalów |
Kolejka 3 | UKS Zorza - Iskra Kowalów | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 3 | 2018-11-21 00:00 | Środa | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | MKS Sokół Żary |
Kolejka 3 | 2018-11-21 00:00 | Środa | UKS Czarni Żagań | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN |
Kolejka 4 | Zespół nr 6 | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | ||
Kolejka 4 | 2018-12-05 00:00 | Środa | MKS Sokół Żary | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 4 | 2018-12-05 00:00 | Środa | UKS Zorza - Iskra Kowalów | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin |
Kolejka 5 | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 5 | 2018-12-12 00:00 | Środa | UKS Czarni Żagań | UKS Zorza - Iskra Kowalów |
Kolejka 5 | 2018-12-12 00:00 | Środa | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | MKS Sokół Żary |
Kolejka 6 | MKS Sokół Żary | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 6 | 2019-02-06 00:00 | Środa | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | UKS Zorza - Iskra Kowalów |
Kolejka 6 | 2019-02-06 00:00 | Środa | UKS Czarni Żagań | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin |
Kolejka 7 | Zespół nr 6 | UKS Czarni Żagań | ||
Kolejka 7 | 2019-02-13 00:00 | Środa | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN |
Kolejka 7 | 2019-02-13 00:00 | Środa | UKS Zorza - Iskra Kowalów | MKS Sokół Żary |
Kolejka 8 | UKS Zorza - Iskra Kowalów | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 8 | 2019-02-20 00:00 | Środa | MKS Sokół Żary | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin |
Kolejka 8 | 2019-02-20 00:00 | Środa | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 9 | Zespół nr 6 | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN | ||
Kolejka 9 | 2019-02-27 00:00 | Środa | UKS Czarni Żagań | MKS Sokół Żary |
Kolejka 9 | 2019-02-27 00:00 | Środa | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | UKS Zorza - Iskra Kowalów |
Kolejka 10 | GMTS "Sparta ZSLiT" Gubin | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 10 | 2019-03-06 00:00 | Środa | UKS Zorza - Iskra Kowalów | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 10 | 2019-03-06 00:00 | Środa | MKS Sokół Żary | MUKS LIDER ŚWIEBODZIN |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIORÓW
Kolejka 1 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 1 | 2018-10-10 00:00 | Środa | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 1 | 2018-10-10 00:00 | Środa | KS Stal Gorzów | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 2 | Zespół nr 6 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 2 | 2018-10-17 00:00 | Środa | TS Zew Świebodzin | KS Stal Gorzów |
Kolejka 2 | 2018-10-17 00:00 | Środa | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 3 | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 3 | 2018-10-24 00:00 | Środa | KS Stal Gorzów | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 3 | 2018-10-24 00:00 | Środa | UKS Bachus Zielona Góra | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 4 | Zespół nr 6 | TS Zew Świebodzin | ||
Kolejka 4 | 2018-11-07 00:00 | Środa | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 4 | 2018-11-07 00:00 | Środa | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | KS Stal Gorzów |
Kolejka 5 | KS Stal Gorzów | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 5 | 2018-11-14 00:00 | Środa | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 5 | 2018-11-14 00:00 | Środa | TS Zew Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 6 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 6 | 2018-11-21 00:00 | Środa | TS Zew Świebodzin | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 6 | 2018-11-21 00:00 | Środa | UKS Bachus Zielona Góra | KS Stal Gorzów |
Kolejka 7 | Zespół nr 6 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 7 | 2018-11-28 00:00 | Środa | KS Stal Gorzów | TS Zew Świebodzin |
Kolejka 7 | 2018-11-28 00:00 | Środa | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 8 | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 8 | 2018-12-05 00:00 | Środa | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | KS Stal Gorzów |
Kolejka 8 | 2018-12-05 00:00 | Środa | TS Zew Świebodzin | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 9 | Zespół nr 6 | TS Zew Świebodzin | ||
Kolejka 9 | 2018-12-12 00:00 | Środa | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 9 | 2018-12-12 00:00 | Środa | KS Stal Gorzów | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 10 | KS Stal Gorzów | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 10 | 2018-12-19 00:00 | Środa | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 10 | 2018-12-19 00:00 | Środa | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | TS Zew Świebodzin |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Kolejka 1 | TS ZEW I Świebodzin | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 1 | 2018-10-21 00:00 | Niedziela | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 1 | 2018-10-21 00:00 | Niedziela | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 2 | Zespół nr 6 | TS ZEW II Świebodzin | ||
Kolejka 2 | 2018-10-28 00:00 | Niedziela | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. |
Kolejka 2 | 2018-10-28 00:00 | Niedziela | TS ZEW I Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 3 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 3 | 2018-11-18 00:00 | Niedziela | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 3 | 2018-11-18 00:00 | Niedziela | TS ZEW II Świebodzin | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 4 | Zespół nr 6 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 4 | 2018-12-02 00:00 | Niedziela | TS ZEW I Świebodzin | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 4 | 2018-12-02 00:00 | Niedziela | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. |
Kolejka 5 | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 5 | 2018-12-16 00:00 | Niedziela | TS ZEW II Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 5 | 2018-12-16 00:00 | Niedziela | UKS Bachus Zielona Góra | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 6 | TS ZEW I Świebodzin | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 6 | 2019-02-10 00:00 | Niedziela | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 6 | 2019-02-10 00:00 | Niedziela | TS ZEW II Świebodzin | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. |
Kolejka 7 | Zespół nr 6 | TS ZEW II Świebodzin | ||
Kolejka 7 | 2019-02-17 00:00 | Niedziela | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 7 | 2019-02-17 00:00 | Niedziela | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 8 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 8 | 2019-02-24 00:00 | Niedziela | TS ZEW I Świebodzin | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. |
Kolejka 8 | 2019-02-24 00:00 | Niedziela | UKS Bachus Zielona Góra | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 9 | Zespół nr 6 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 9 | 2019-03-03 00:00 | Niedziela | TS ZEW II Świebodzin | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 9 | 2019-03-03 00:00 | Niedziela | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 10 | UKS Miś przy Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp. | Zespół nr 6 | ||
Kolejka 10 | 2019-03-17 00:00 | Niedziela | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 10 | 2019-03-17 00:00 | Niedziela | TS ZEW I Świebodzin | UKS Bachus Zielona Góra |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA MŁODZICZEK
Kolejka 1 | 2018-11-18 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | MUKS Lider Świebodzin |
Kolejka 1 | 2018-11-18 00:00 | Niedziela | GMTS | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 1 | 2018-11-18 00:00 | Niedziela | UKS Jedynka Słubice | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 2 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | MUKS Lider Świebodzin | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 2 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Jedynka Słubice |
Kolejka 2 | 2018-11-25 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | GMTS |
Kolejka 3 | 2018-12-09 00:00 | Niedziela | GMTS | MUKS Lider Świebodzin |
Kolejka 3 | 2018-12-09 00:00 | Niedziela | UKS Jedynka Słubice | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 3 | 2018-12-09 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | MUKS Lider Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 4 | 2019-02-03 00:00 | Niedziela | GMTS | UKS Jedynka Słubice |
Kolejka 5 | 2019-02-10 00:00 | Niedziela | UKS Jedynka Słubice | MUKS Lider Świebodzin |
Kolejka 5 | 2019-02-10 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | GMTS |
Kolejka 5 | 2019-02-10 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 6 | 2019-02-24 00:00 | Niedziela | MUKS Lider Świebodzin | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 6 | 2019-02-24 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | GMTS |
Kolejka 6 | 2019-02-24 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | UKS Jedynka Słubice |
Kolejka 7 | 2019-03-03 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | MUKS Lider Świebodzin |
Kolejka 7 | 2019-03-03 00:00 | Niedziela | UKS Jedynka Słubice | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 7 | 2019-03-03 00:00 | Niedziela | GMTS | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 8 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | MUKS Lider Świebodzin | GMTS |
Kolejka 8 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Jedynka Słubice |
Kolejka 8 | 2019-03-10 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 9 | 2019-03-17 00:00 | Niedziela | UKS Spartakus Zielona Góra | MUKS Lider Świebodzin |
Kolejka 9 | 2019-03-17 00:00 | Niedziela | UKS Czarni Żagań | UKS Zorza Iskra Kowalów |
Kolejka 9 | 2019-03-17 00:00 | Niedziela | UKS Jedynka Słubice | GMTS |
Kolejka 10 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | MUKS Lider Świebodzin | UKS Jedynka Słubice |
Kolejka 10 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | GMTS | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 10 | 2019-03-24 00:00 | Niedziela | UKS Zorza Iskra Kowalów | UKS Spartakus Zielona Góra |
TERMINARZ - LUBUSKA LIGA MŁODZIKÓW
Kolejka 1 | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 1 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 1 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 1 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 1 | 2018-10-20 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 2 | Zespół nr 10 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 2 | 2018-10-27 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 2 | 2018-10-27 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 2 | 2018-10-27 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 2 | 2018-10-27 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 3 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 3 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 3 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 3 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 3 | 2018-11-10 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 4 | Zespół nr 10 | TS ZEW II Świebodzin | ||
Kolejka 4 | 2018-11-17 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 4 | 2018-11-17 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 4 | 2018-11-17 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 4 | 2018-11-17 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 5 | UKS Spartakus Zielona Góra | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 5 | 2018-11-24 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 5 | 2018-11-24 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 5 | 2018-11-24 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 5 | 2018-11-24 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 6 | Zespół nr 10 | UKS Czarni Żagań | ||
Kolejka 6 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 6 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 6 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 6 | 2018-12-01 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 7 | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 7 | 2018-12-08 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 7 | 2018-12-08 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 7 | 2018-12-08 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 7 | 2018-12-08 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 8 | Zespół nr 10 | UKS TRÓJKA Nowa Sól | ||
Kolejka 8 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 8 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 8 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 8 | 2018-12-15 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 9 | TS ZEW I Świebodzin | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 9 | 2019-02-02 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 9 | 2019-02-02 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 9 | 2019-02-02 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 9 | 2019-02-02 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 10 | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 10 | 2019-02-09 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 10 | 2019-02-09 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 10 | 2019-02-09 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 10 | 2019-02-09 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 11 | Zespół nr 10 | UKS Bachus Zielona Góra | ||
Kolejka 11 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 11 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 11 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 11 | 2019-02-16 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 12 | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 12 | 2019-02-23 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 12 | 2019-02-23 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 12 | 2019-02-23 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 12 | 2019-02-23 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 13 | Zespół nr 10 | TS ZEW II Świebodzin | ||
Kolejka 13 | 2019-03-02 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 13 | 2019-03-02 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 13 | 2019-03-02 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 13 | 2019-03-02 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 14 | UKS Spartakus Zielona Góra | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 14 | 2019-03-16 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 14 | 2019-03-16 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 14 | 2019-03-16 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 14 | 2019-03-16 00:00 | Sobota | UKS Czarni Żagań | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 15 | Zespół nr 10 | UKS Czarni Żagań | ||
Kolejka 15 | 2019-03-23 00:00 | Sobota | TS ZEW II Świebodzin | UKS TRÓJKA Nowa Sól |
Kolejka 15 | 2019-03-23 00:00 | Sobota | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 15 | 2019-03-23 00:00 | Sobota | TS ZEW I Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 15 | 2019-03-23 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 16 | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 16 | 2019-03-30 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | TS ZEW I Świebodzin |
Kolejka 16 | 2019-03-30 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 16 | 2019-03-30 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 16 | 2019-03-30 00:00 | Sobota | UKS TRÓJKA Nowa Sól | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 17 | Zespół nr 10 | UKS TRÓJKA Nowa Sól | ||
Kolejka 17 | 2019-04-03 00:00 | Środa | UKS Czarni Żagań | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą |
Kolejka 17 | 2019-04-03 00:00 | Środa | TS ZEW II Świebodzin | UKS Szczypiorniak Zielona Góra |
Kolejka 17 | 2019-04-03 00:00 | Środa | UKS Bachus Zielona Góra | UKS Spartakus Zielona Góra |
Kolejka 17 | 2019-04-03 00:00 | Środa | TS ZEW I Świebodzin | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 |
Kolejka 18 | TS ZEW I Świebodzin | Zespół nr 10 | ||
Kolejka 18 | 2019-04-06 00:00 | Sobota | UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 | UKS Bachus Zielona Góra |
Kolejka 18 | 2019-04-06 00:00 | Sobota | UKS Spartakus Zielona Góra | TS ZEW II Świebodzin |
Kolejka 18 | 2019-04-06 00:00 | Sobota | UKS Szczypiorniak Zielona Góra | UKS Czarni Żagań |
Kolejka 18 | 2019-04-06 00:00 | Sobota | UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą | UKS TRÓJKA Nowa Sól |