Menu
Lp. Kolejka /
Seria
Data Gospodarz Wynik Gość
 
1. Kolejka 1 Niedziela
25.11.2018
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 8 : 25
( 4 : 14 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
2. Kolejka 1 Czwartek
20.12.2018
(17:20)
UKS Spartakus Zielona Góra 14 : 12
( 5 : 5 )
TS Zew Świebodzin
3. Kolejka 1 Środa
09.01.2019
(17:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 13 : 9
( 8 : 6 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
 
4. Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(13:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 12 : 12
< 1 : 2 >
( 7 : 5 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
5. Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(17:00)
TS Zew Świebodzin 16 : 16
< 3 : 1 >
( 10 : 7 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
6. Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(15:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 8 : 23
( 2 : 13 )
UKS Spartakus Zielona Góra
 
7. Kolejka 3 Niedziela
16.12.2018
(13:00)
UKS Spartakus Zielona Góra 16 : 15
( 7 : 7 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
8. Kolejka 3 Niedziela
16.12.2018
(10:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 35 : 7
( 17 : 2 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
9. Kolejka 3 Niedziela
26.05.2019
(11:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 21 : 27
( 11 : 13 )
TS Zew Świebodzin
 
10. Kolejka 4 Niedziela
03.02.2019
(10:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 21 : 21
< 4 : 2 >
( 9 : 9 )
TS Zew Świebodzin
11. Kolejka 4 Sobota
18.05.2019
(14:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 13 : 18
( 4 : 12 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
12. Kolejka 4 Niedziela
03.02.2019
(10:30)
UKS Spartakus Zielona Góra 12 : 11
( 6 : 5 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
 
13. Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(11:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 14 : 16
( 7 : 8 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
14. Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(10:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 9 : 14
( 5 : 7 )
UKS Spartakus Zielona Góra
15. Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(10:00)
TS Zew Świebodzin 22 : 9
( 11 : 3 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
16. Kolejka 6 Niedziela
17.03.2019
(13:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
24 : 4
( 11 : 0 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
17. Kolejka 6 Niedziela
10.03.2019
(10:00)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 16
( 7 : 8 )
UKS Spartakus Zielona Góra
18. Kolejka 6 Czwartek
11.04.2019
(17:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
11 : 20
( 5 : 9 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
 
19. Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(12:30)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 20
( 6 : 10 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
20. Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(13:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
15 : 16
( 5 : 9 )
TS Zew Świebodzin
21. Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(9:30)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
29 : 1
( 15 : 0 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
22. Kolejka 8 Niedziela
31.03.2019
(10:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
15 : 27
( 8 : 15 )
UKS Spartakus Zielona Góra
23. Kolejka 8 Niedziela
03.03.2019
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
6 : 18
( 3 : 11 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
24. Kolejka 8 Wtorek
21.05.2019
(16:30)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
26 : 14
( 6 : 8 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
 
25. Kolejka 9 Niedziela
07.04.2019
(10:00)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 23
( 4 : 9 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
26. Kolejka 9 Środa
24.04.2019
(17:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
21 : 14
( 12 : 6 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
27. Kolejka 9 Niedziela
07.04.2019
(11:30)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
19 : 22
( 9 : 10 )
UKS Spartakus Zielona Góra
 
28. Kolejka 10 Wtorek
14.05.2019
(17:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
20 : 15
( 9 : 7 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
29. Kolejka 10 Niedziela
14.04.2019
(10:00)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
19 : 10
( 11 : 5 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
30. Kolejka 10 Niedziela
14.04.2019
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
10 : 28
( 4 : 11 )
TS Zew Świebodzin

 

PARTNERZY

     
   

PROJEKT ZPRP - OSPR

PROJEKT - SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Szczypiorniak na Orlikach