Menu
Lp. Sezon Kolejka /
Seria
Data Gospodarz Wynik Gość
 
1. 2018/2019 Kolejka 1 Niedziela
25.11.2018
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 8 : 25
( 4 : 14 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
2. 2018/2019 Kolejka 1 Czwartek
20.12.2018
(17:20)
UKS Spartakus Zielona Góra 14 : 12
( 5 : 5 )
TS Zew Świebodzin
3. 2018/2019 Kolejka 1 Środa
09.01.2019
(17:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 13 : 9
( 8 : 6 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
 
4. 2018/2019 Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(13:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 12 : 12
< 1 : 2 >
( 7 : 5 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
5. 2018/2019 Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(17:00)
TS Zew Świebodzin 16 : 16
< 3 : 1 >
( 10 : 7 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
6. 2018/2019 Kolejka 2 Niedziela
02.12.2018
(15:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 8 : 23
( 2 : 13 )
UKS Spartakus Zielona Góra
 
7. 2018/2019 Kolejka 3 Niedziela
16.12.2018
(13:00)
UKS Spartakus Zielona Góra 16 : 15
( 7 : 7 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
8. 2018/2019 Kolejka 3 Niedziela
16.12.2018
(10:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 35 : 7
( 17 : 2 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
9. 2018/2019 Kolejka 3   UKS TRÓJKA Nowa Sól
:
TS Zew Świebodzin
 
10. 2018/2019 Kolejka 4 Niedziela
03.02.2019
(10:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ 21 : 21
< 4 : 2 >
( 9 : 9 )
TS Zew Świebodzin
11. 2018/2019 Kolejka 4   UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
:
UKS TRÓJKA Nowa Sól
12. 2018/2019 Kolejka 4 Niedziela
03.02.2019
(10:30)
UKS Spartakus Zielona Góra 12 : 11
( 6 : 5 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
 
13. 2018/2019 Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(11:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. 14 : 16
( 7 : 8 )
UKS CZARNI ŻAGAŃ
14. 2018/2019 Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(10:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 9 : 14
( 5 : 7 )
UKS Spartakus Zielona Góra
15. 2018/2019 Kolejka 5 Niedziela
17.02.2019
(10:00)
TS Zew Świebodzin 22 : 9
( 11 : 3 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
16. 2018/2019 Kolejka 6 Niedziela
17.03.2019
(13:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
24 : 4
( 11 : 0 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
17. 2018/2019 Kolejka 6 Niedziela
10.03.2019
(10:00)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 16
( 7 : 8 )
UKS Spartakus Zielona Góra
18. 2018/2019 Kolejka 6   UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
 
19. 2018/2019 Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(12:30)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS CZARNI ŻAGAŃ
20. 2018/2019 Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(13:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
TS Zew Świebodzin
21. 2018/2019 Kolejka 7 Niedziela
24.03.2019
(9:30)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
22. 2018/2019 Kolejka 8 Niedziela
31.03.2019
(0:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Spartakus Zielona Góra
23. 2018/2019 Kolejka 8 Niedziela
03.03.2019
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
6 : 18
( 3 : 11 )
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
24. 2018/2019 Kolejka 8 Niedziela
31.03.2019
(0:00)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS TRÓJKA Nowa Sól
 
25. 2018/2019 Kolejka 9 Niedziela
07.04.2019
(0:00)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS CZARNI ŻAGAŃ
26. 2018/2019 Kolejka 9 Niedziela
07.04.2019
(0:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
27. 2018/2019 Kolejka 9 Niedziela
07.04.2019
(0:00)
UKS MIŚ GORZÓW WLKP. nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Spartakus Zielona Góra
 
28. 2018/2019 Kolejka 10 Niedziela
14.04.2019
(0:00)
UKS CZARNI ŻAGAŃ nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS MIŚ GORZÓW WLKP.
29. 2018/2019 Kolejka 10 Niedziela
14.04.2019
(0:00)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS TRÓJKA Nowa Sól
30. 2018/2019 Kolejka 10 Niedziela
14.04.2019
(0:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
TS Zew Świebodzin

 

PARTNERZY

     
   

PROJEKT ZPRP - OSPR

PROJEKT - SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Szczypiorniak na Orlikach