Menu
Lp. Sezon Kolejka /
Seria
Data Gospodarz Wynik Gość
 
1. 2018/2019 Kolejka 1   UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje
:
Zespół nr 10
2. 2018/2019 Kolejka 1 Sobota
20.10.2018
(16:00)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 30 : 21
( 11 : 13 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
3. 2018/2019 Kolejka 1 Czwartek
21.03.2019
(17:15)
UKS Spartakus Zielona Góra
:
UKS Czarni Żagań
4. 2018/2019 Kolejka 1 Niedziela
21.10.2018
(9:30)
TS ZEW II Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
26 : 20
( 12 : 9 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
5. 2018/2019 Kolejka 1 Wtorek
23.10.2018
(16:30)
TS ZEW I Świebodzin 46 : 9
( 20 : 4 )
UKS Bachus Zielona Góra
 
6. 2018/2019 Kolejka 2   Zespół nr 10
:
UKS Bachus Zielona Góra pauzuje
7. 2018/2019 Kolejka 2 Sobota
27.10.2018
(17:45)
TS ZEW II Świebodzin 21 : 34
( 11 : 17 )
TS ZEW I Świebodzin
8. 2018/2019 Kolejka 2 Sobota
27.10.2018
(14:00)
UKS Czarni Żagań 33 : 19
( 17 : 9 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
9. 2018/2019 Kolejka 2 Środa
24.10.2018
(18:30)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 12 : 24
( 7 : 13 )
UKS Spartakus Zielona Góra
10. 2018/2019 Kolejka 2 Sobota
27.10.2018
(14:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 28 : 15
( 12 : 7 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
 
11. 2018/2019 Kolejka 3   UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 10
12. 2018/2019 Kolejka 3 Sobota
10.11.2018
(12:30)
UKS Spartakus Zielona Góra 15 : 23
( 9 : 12 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
13. 2018/2019 Kolejka 3 Środa
28.11.2018
(17:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 23 : 21
( 11 : 11 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
14. 2018/2019 Kolejka 3 Sobota
10.11.2018
(9:15)
UKS Czarni Żagań nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
22 : 31
( 10 : 16 )
TS ZEW I Świebodzin
15. 2018/2019 Kolejka 3 Sobota
10.11.2018
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra walkower
0 : 10
TS ZEW II Świebodzin
 
16. 2018/2019 Kolejka 4   Zespół nr 10
:
TS ZEW II Świebodzin pauzuje
17. 2018/2019 Kolejka 4 Sobota
17.11.2018
(14:00)
UKS Czarni Żagań 39 : 15
( 20 : 3 )
UKS Bachus Zielona Góra
18. 2018/2019 Kolejka 4 Wtorek
20.11.2018
(17:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 14 : 38
( 4 : 19 )
TS ZEW I Świebodzin
19. 2018/2019 Kolejka 4 Sobota
17.11.2018
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 36 : 17
( 16 : 10 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
20. 2018/2019 Kolejka 4 Sobota
17.11.2018
(13:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 21 : 25
( 9 : 13 )
UKS Spartakus Zielona Góra
 
21. 2018/2019 Kolejka 5   UKS Spartakus Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 10
22. 2018/2019 Kolejka 5 Środa
05.12.2018
(17:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 22 : 23
( 10 : 10 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
23. 2018/2019 Kolejka 5 Sobota
24.11.2018
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
16 : 25
( 7 : 13 )
TS ZEW I Świebodzin
24. 2018/2019 Kolejka 5 Sobota
24.11.2018
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra 15 : 19
( 6 : 10 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
25. 2018/2019 Kolejka 5 Sobota
24.11.2018
(15:30)
TS ZEW II Świebodzin 22 : 35
( 14 : 14 )
UKS Czarni Żagań
 
26. 2018/2019 Kolejka 6   Zespół nr 10
:
UKS Czarni Żagań pauzuje
27. 2018/2019 Kolejka 6 Sobota
01.12.2018
(10:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 23 : 28
( 9 : 11 )
TS ZEW II Świebodzin
28. 2018/2019 Kolejka 6 Sobota
01.12.2018
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 42 : 11
( 17 : 4 )
UKS Bachus Zielona Góra
29. 2018/2019 Kolejka 6 Sobota
01.12.2018
(11:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 23 : 35
( 9 : 16 )
TS ZEW I Świebodzin
30. 2018/2019 Kolejka 6 Sobota
01.12.2018
(12:30)
UKS Spartakus Zielona Góra 34 : 17
( 16 : 9 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
 
31. 2018/2019 Kolejka 7   UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 pauzuje
:
Zespół nr 10
32. 2018/2019 Kolejka 7 Sobota
08.12.2018
(10:00)
TS ZEW I Świebodzin 40 : 19
( 20 : 8 )
UKS Spartakus Zielona Góra
33. 2018/2019 Kolejka 7 Sobota
08.12.2018
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra 25 : 31
( 7 : 16 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
34. 2018/2019 Kolejka 7 Sobota
08.12.2018
(13:00)
TS ZEW II Świebodzin 29 : 36
( 14 : 14 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
35. 2018/2019 Kolejka 7 Sobota
08.12.2018
(14:00)
UKS Czarni Żagań 33 : 15
( 17 : 7 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
 
36. 2018/2019 Kolejka 8   Zespół nr 10
:
UKS TRÓJKA Nowa Sól pauzuje
37. 2018/2019 Kolejka 8 Sobota
15.12.2018
(15:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 29 : 25
( 13 : 10 )
UKS Czarni Żagań
38. 2018/2019 Kolejka 8 Sobota
15.12.2018
(14:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 32 : 26
( 18 : 13 )
TS ZEW II Świebodzin
39. 2018/2019 Kolejka 8 Piątek
14.12.2018
(18:50)
UKS Bachus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
19 : 38
( 7 : 18 )
UKS Spartakus Zielona Góra
40. 2018/2019 Kolejka 8 Sobota
05.01.2019
(16:30)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 8 : 40
( 3 : 18 )
TS ZEW I Świebodzin
 
41. 2018/2019 Kolejka 9   TS ZEW I Świebodzin pauzuje
:
Zespół nr 10
42. 2018/2019 Kolejka 9 Sobota
02.02.2019
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra 17 : 20
( 13 : 10 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
43. 2018/2019 Kolejka 9 Sobota
02.02.2019
(14:30)
TS ZEW II Świebodzin 24 : 22
( 13 : 12 )
UKS Spartakus Zielona Góra
44. 2018/2019 Kolejka 9 Sobota
02.02.2019
(14:00)
UKS Czarni Żagań 30 : 24
( 16 : 13 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
45. 2018/2019 Kolejka 9 Sobota
02.02.2019
(11:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól 19 : 28
( 9 : 11 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
46. 2018/2019 Kolejka 10   UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje
:
Zespół nr 10
47. 2018/2019 Kolejka 10 Sobota
09.02.2019
(9:45)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
17 : 27
( 10 : 15 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
48. 2018/2019 Kolejka 10 Sobota
09.02.2019
(10:00)
UKS Czarni Żagań nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
35 : 21
( 17 : 11 )
UKS Spartakus Zielona Góra
49. 2018/2019 Kolejka 10 Sobota
09.02.2019
(11:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 25 : 28
( 11 : 16 )
TS ZEW II Świebodzin
50. 2018/2019 Kolejka 10 Sobota
09.02.2019
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
15 : 35
( 4 : 12 )
TS ZEW I Świebodzin
 
51. 2018/2019 Kolejka 11   Zespół nr 10
:
UKS Bachus Zielona Góra pauzuje
52. 2018/2019 Kolejka 11 Sobota
16.02.2019
(15:25)
TS ZEW I Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
27 : 14
( 10 : 10 )
TS ZEW II Świebodzin
53. 2018/2019 Kolejka 11 Sobota
16.02.2019
(14:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
16 : 30
( 3 : 15 )
UKS Czarni Żagań
54. 2018/2019 Kolejka 11 Sobota
16.02.2019
(15:00)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
35 : 10
( 17 : 5 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
55. 2018/2019 Kolejka 11 Niedziela
17.02.2019
(12:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
23 : 29
( 9 : 15 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
 
56. 2018/2019 Kolejka 12   UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 10
57. 2018/2019 Kolejka 12 Sobota
23.02.2019
(13:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
23 : 18
( 12 : 6 )
UKS Spartakus Zielona Góra
58. 2018/2019 Kolejka 12 Sobota
23.02.2019
(10:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 23
( 10 : 13 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
59. 2018/2019 Kolejka 12 Sobota
23.02.2019
(12:00)
TS ZEW I Świebodzin 32 : 28
( 14 : 15 )
UKS Czarni Żagań
60. 2018/2019 Kolejka 12 Sobota
23.02.2019
(14:30)
TS ZEW II Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
32 : 19
( 16 : 10 )
UKS Bachus Zielona Góra
 
61. 2018/2019 Kolejka 13   Zespół nr 10
:
TS ZEW II Świebodzin pauzuje
62. 2018/2019 Kolejka 13 Sobota
02.03.2019
(10:00)
UKS Bachus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
14 : 30
( 7 : 15 )
UKS Czarni Żagań
63. 2018/2019 Kolejka 13 Środa
06.03.2019
(17:30)
TS ZEW I Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
33 : 13
( 14 : 7 )
UKS TRÓJKA Nowa Sól
64. 2018/2019 Kolejka 13 Sobota
02.03.2019
(14:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
25 : 31
( 8 : 13 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
65. 2018/2019 Kolejka 13 Sobota
02.03.2019
(12:30)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
18 : 32
( 11 : 14 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
 
66. 2018/2019 Kolejka 14   UKS Spartakus Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 10
67. 2018/2019 Kolejka 14 Sobota
16.03.2019
(14:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
23 : 22
( 11 : 14 )
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
68. 2018/2019 Kolejka 14 Niedziela
17.03.2019
(12:00)
TS ZEW I Świebodzin 29 : 19
( 16 : 7 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
69. 2018/2019 Kolejka 14 Sobota
16.03.2019
(15:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
22 : 18
( 11 : 9 )
UKS Bachus Zielona Góra
70. 2018/2019 Kolejka 14 Sobota
16.03.2019
(10:00)
UKS Czarni Żagań nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
39 : 15
( 21 : 6 )
TS ZEW II Świebodzin
 
71. 2018/2019 Kolejka 15   Zespół nr 10
:
UKS Czarni Żagań pauzuje
72. 2018/2019 Kolejka 15 Czwartek
28.03.2019
(17:50)
TS ZEW II Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS TRÓJKA Nowa Sól
73. 2018/2019 Kolejka 15 Sobota
23.03.2019
(9:45)
UKS Bachus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
74. 2018/2019 Kolejka 15 Niedziela
24.03.2019
(15:00)
TS ZEW I Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
75. 2018/2019 Kolejka 15 Środa
20.03.2019
(17:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Spartakus Zielona Góra
 
76. 2018/2019 Kolejka 16   UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 pauzuje
:
Zespół nr 10
77. 2018/2019 Kolejka 16 Sobota
30.03.2019
(0:00)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
TS ZEW I Świebodzin
78. 2018/2019 Kolejka 16 Sobota
30.03.2019
(13:00)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Bachus Zielona Góra
79. 2018/2019 Kolejka 16 Sobota
09.03.2019
(14:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
29 : 29
< 4 : 2 >
( 15 : 12 )
TS ZEW II Świebodzin
80. 2018/2019 Kolejka 16 Sobota
30.03.2019
(0:00)
UKS TRÓJKA Nowa Sól nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Czarni Żagań
 
81. 2018/2019 Kolejka 17   Zespół nr 10
:
UKS TRÓJKA Nowa Sól pauzuje
82. 2018/2019 Kolejka 17   UKS Czarni Żagań nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
83. 2018/2019 Kolejka 17 Środa
03.04.2019
(18:30)
TS ZEW II Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Szczypiorniak Zielona Góra
84. 2018/2019 Kolejka 17 Środa
03.04.2019
(0:00)
UKS Spartakus Zielona Góra
:
UKS Bachus Zielona Góra
85. 2018/2019 Kolejka 17 Środa
03.04.2019
(0:00)
TS ZEW I Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9
 
86. 2018/2019 Kolejka 18   TS ZEW I Świebodzin pauzuje
:
Zespół nr 10
87. 2018/2019 Kolejka 18 Sobota
06.04.2019
(0:00)
UKS MIŚ PRZY GIMNAZJUM NR 9 nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Bachus Zielona Góra
88. 2018/2019 Kolejka 18 Sobota
06.04.2019
(0:00)
UKS Spartakus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
TS ZEW II Świebodzin
89. 2018/2019 Kolejka 18   UKS Szczypiorniak Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Czarni Żagań
90. 2018/2019 Kolejka 18 Sobota
06.04.2019
(0:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS TRÓJKA Nowa Sól

 

PARTNERZY

     
   

PROJEKT ZPRP - OSPR

PROJEKT - SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Szczypiorniak na Orlikach