Menu

20 czerwca w niedzielę LZPR rozpoczyna realizację projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ. Turniej odbywa się dzięki uzyskanym środkom ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

 

Uczestnikami turniejów śą chłopcy i dziewczęta klas 1-3. Zadanie ma na celu integrować środowiska obszary wiejskie z miejskimi.

W ramach projetu zostaną zoorganizowane 4 turnieje dla dziewcząt i chłopców. Turnieje odbędą się w:

1. Kowalowie, hala ZS w Kowalowie, ul. Rzepińska 10, (dziewczęta)

2. Trzcielu, hala ZE w Trzcielu, ul. Kosciuszki 21, (dziewczęta)

3. Nowogrodzie Bobrzańskim, hala SP-2 w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Kościuszki 41, (chłopcy)

4. Zielonej Górze, hal VI LO w Zielonej Górze, ul. Cyryla i Metodego 9, (chłopcy)

W każdym turnieju weźnie udział 6 zespołów, składających się z 10 zespołów. W całym cyklu turniejów weźnie udział około 240 dzieci reprezentujących Szkoły Podstawowe i Kluby z Polski.

Każdy młody zawodnik otrzyma okolicznościową koszulkę oraz medal, a po meczach dzieci i opiekunowie zostaną poczęstowani obiadem.

Środki finansowe LZPR otrzymał w ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" realizowanego w ramach zadania "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej"

Zapraszamy do zgłaszania się zainteresowanych się zainteresowanych klubów i szkół. Tutaj FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wypełniony formularz proszę o przesłanie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Logo MKDNiS kolorowe    r 665600 n 2423685dayu

PARTNERZY

     MSiT kolorowe 2021 kwadrat
 
ALL SPORTS GORZÓW 

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach